Manicure medyczny – na czym on polega?

Manicure medyczny – na czym on polega?

Medyczna stylizacja paznokci łączy po prostu zalety manicure tradycyjnego, jak odciągania skórek, piłowania oraz przycinania paznokci razem ze wszelkimi kosmetykami, które mają za zadanie odżywanie i utwardzanie płytki paznokcia.


Szczegóły

Bezpośrednio na płytkę naturalną jest nakładany żel. Nie ma on w swoim składzie absolutnie żadnych kwasów. Utwardza się go przy wykorzystaniu lampy. Różnica w tym manicure https://ohmani.pl/manicure/ nie tylko jest widoczna w samym składzie żelu, ale również w jego strukturze. Jest on bardziej elastyczny. Pracuje naprawdę świetnie z paznokciem oraz także wygląda bardziej naturalnie i estetycznie.

Jednak manicure leczniczy to nie sama uroda paznokcia, ale również chodzi nam i jego zdrowie. Efekty są porównywalne z tymi, które uzyskać można bezpośrednio po wizycie u dermatologa. Paznokcie się przestają łamać, rozdwajać oraz nie są kruche. Żel pomaga także na starzenie oraz zabezpiecza przed detergentami oraz kurzem.

Manicure medyczny możemy nosić cały czas na swoich paznokciach. Dzięki składnikom naturalnym płytka oddycha i jest odżywiona niesamowicie dobrze.